Materiały Reklamowe

Zlecając nam wykonanie projektu Klienci uzyskują pewność, iż dostarczymy najwyższej jakości produkt. Wybierzemy najwyższej jakości fotografie, zadbamy o czytelne i estetyczne rozwiązania typograficzne. Na Państwa zlecenie wykonujemy m.in. następujące materiały reklamowe:
  • Spoty Reklamowe - dedykowane na telebimy LED to coraz częściej spotykana na polskich drogach forma reklamy. Telebimy w centrach miast ogląda codziennie setki tysięcy osób - potencjalnych klientów. Odpowiednio skomponowany spot reklamowy przeciąga wzrok każdej nawet najbardziej odpornej na reklamę osoby.

  • Ulotki - to jedna z prostszych form reklamy. Jest ona również względnie tania w produkcji. Zatem może być rozdawana na ulicy, targach lub roznoszona bezpośrednio do odpowiednio wybranej grupy docelowej. Ze względu na swoją niewielką objętność, ulotki świetnie nadają się do rozpowszechniania jedynie najważniejszych przekazów firmy, promowania określonych produktów lub usług.

  • Plakaty - podobnie jak ulotki stosowane są do szerokiego grona odbiorcy. Przygotowanie projektu plakatu ociera się w pewien sposób o reklamę wielkoformatową. Stąd też istotny jest sposób i pomysł w jaki przekaz, zostanie dostarczony finalnemu odbiorcy. Nadamy graficzną formę pomysłom, które nieustannie rodzą się w naszych głowach.

  • Foldery, katalogi - W odróżnieniu do poprzednich form reklamy, katalogi reklamowe nie są adresowane do masowego odbiorcy. Wręcz przeciwnie rozprowadzane są one wśród starannie wybranych członków grupy docelowej.

Wybrane realizacje :To tylko kilka zrealizowanych przez nas projektów, w dziale realizacje znajdziecie ich więcej. Serdecznie zapraszamy.

Zapytaj o koszt wykonania strony :

8 + 4 + 2 =
 
        REKLAMA:
Randki
randki online, randki internetowe
Mapa Katowic
łóżka do masażu
łóżka do masażu
Serwery Linuks - Łódź
Zwrot podatku z zagranicy
Zwrot podatku z zagranicy
 
  Copyright © 2012-2019 : Łukasz Anders       Projekt i Wykonanie : Łukasz Anders       Wszystkie prawa zastrzeżone.