Cennik

Ze względu na złożoność projektów witryn internetowych nie jesteśmy w stanie podać sztywnego cennika. Niewielkie projekty witryn internetowych (tzw wizytówki) realizujemy od 299zł - na taką kwotę składa się jedna podstrona z opisem działalności, kilka zdjęć oraz dane kontaktowe (bez graficznej oprawy). Jednak z doświadczenia wiemy iż takie projekty nie zawsze trafią do klientów.

Jak wyceniamy projekty?

Na ostateczną kwotę projektu składa się szereg czynników, dlatego najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie lub emailowo. Postaramy się po krótce wyszczególnić niektóre czynniki:
 • Wielkość projektu
  Poprzez wielkość rozumiana jest ilość danych wprowadzana na strony internetowe, z uwzględnieniem podziału na podstrony (np oferta, o firmie, kontakt) oraz sposób przekazania treści (wersja elektroniczna czy papierowa).
 • Zdjęcia
  Witryny wyposażamy (na życzenie) w galerię zdjęć lub/i wkomponujemy odpowiednie fotografii w treść tekstu.
 • Funkcjonalość witryny
  Na życzenie wyposażamy witrynę w dodatkowe funkcjonalności np skrypty umożliwiające rezerwację, zakup biletów, sprawdzenie dostępności terminu, wytyczanie trasy dojazdu do firmy. Jesteśmy otwarci na propozycje klientów.
 • Animacje
  Tworzymy animacje oraz prezentacje w technologii flash, które w bardzo ciekawy sposób odzwierciedlają profil i działalność firmy, a jednocześnie przyciągają wzrok potencjalnego klienta.
 • System zarządzania treścią (CMS)
  Aby klient nie miał problemów z aktualizacją swojej strony, wyposażamy ją w autorski system zarządzania CMS. Jego cena uzależniona jest od wybranych przez klienta modułów, czyli potrzebnych mu funkcjonalności (np. galeria, katalog produktów, pokaz slajdów). Przewidujemy też możliwość rozbudowy systemu o dodatkowe moduły tworzone na zamówienie i według pomysłu klienta.
 • Szkolenie z obsługi CMS
  Przeprowadzamy również krótkie szkolenia z obsługi systemu zarządzania treścią CMS. Podczas prezentacji osoby otrzymają niezbędną wiedzę potrzebną do szybkiego i bezpiecznego zarządzania treścią strony internetowej.
 • Bezpłatna Gwarancja
  Na nasz projekt udzialamy bezpłatnie 3-miesięczną gwarancję, podczas której wszystkie wykryte błędy bezpłatnie usuwamy. Gwarancja nie obejmuje jednak błędów spowodowanych złą obsługą witryny, ingerencją w kod źródłowy witryny bądź błędami spowodowanymi poprzez zmianę konfiguracji serwera.
 • Serwer oraz Domena
  Dodatkowo bezpłatnie udzielamy porad dotyczących wyboru odpowiedniego hostingu (spełniającego wymogi naszego projektu) oraz doboru domeny internetowej.
Wzór umowy:
     
Wybrane realizacje :To tylko kilka zrealizowanych przez nas projektów, w dziale realizacje znajdziecie ich więcej. Serdecznie zapraszamy.

Zapytaj o koszt wykonania strony :

1 + 5 + 6 =
 
        REKLAMA:
Randki
randki online, randki internetowe
Mapa Katowic
łóżka do masażu
łóżka do masażu
Serwery Linuks - Łódź
Zwrot podatku z zagranicy
Zwrot podatku z zagranicy
 
  Copyright © 2012-2019 : Łukasz Anders       Projekt i Wykonanie : Łukasz Anders       Wszystkie prawa zastrzeżone.